...

כשמומחיות פוגשת חדשנות, אנחנו בקבוצת טלגיא יוצרים מורשת של מצוינות בפרויקטים של בנייה, מייצגים ומשווקים מותגי ענק, ומביאים אליכם מוצרים חדשניים שפותחו על ידינו. החל מהיזמות, לשלבי ההקמה ומתן השירות והתמיכה, אנחנו כאן בשבילכם.

נדל"ן

מהתוכניות הראשוניות ועד הגשמת החלום, בכל פרויקט מחדש. הצטרפו אלינו למסע של ניהול פרויקטים, פיקוח על הבנייה ושירותי BIM. בשמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, קבוצת טלגיא איתכם לאורך הדרך מחזון למציאות.

הלקוחות המדהימים שלנו

המותגים שלנו

קבוצת טלגיא מתגאה לייצג מותגים חזקים עם מוצרים מנצחים המשתרעים על תחומי הבנייה, מוצרי חשמל ביתיים ותעשיתיים, וענף החקלאות. בואו לחוות את כוח האיכות, האמינות והשירות המקצועי. אנחנו עושים את העבודה הקשה כדי להבטיח שיגיע אליכם הטוב ביותר!

פיתוח מוצרים

מהרעיון ועד ליצירה, קבוצת טלגיא מובילה את העתיד של פתרונות חדשניים. החל מהרעיון ובחינת ההיתכנות, דרך שלבי הפיתוח והמידול בתלת מימד ועד לתכנון שרשרת האספקה, הייצור והשיווק. לפעמים כל מה שמוצר צריך זה ליווי מקצועי ועין חדה.

שירות ותמיכה

אנחנו בקבוצת טלגיא רואים בקשר עם הלקוחות והספקים שלנו כמערכות יחסים ארוכות טווח. אנחנו דוגלים בשמירה על מענה מהיר ומקצועי, ודואגים למצוא פתרונות אם נתקלים בבעיות. מוזמנים ליצור איתנו קשר!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.