...

המותגים שלנו

קבוצת טלגיא מחזיקה בגאווה עצומה בפורטפוליו מגוון של מותגים מהשורה הראשונה בתעשיות שונות, כולל בנייה, חקלאות, ומכשירי חשמל ביתיים ותעשייתיים. קידום המותגים שלנו הוא הרבה מעבר למאמץ עסקי, זוהי מחויבות למצוינות, איכות ויצירת קשרים מתמשכים עם שותפינו מסביב לעולם, וגם בשוק המקומי שלנו.

שותפים בינלאומיים

בלב הפעילות של ייצוג מותגים עומדת מחויבות לטפח שותפויות גלובליות. טיפחנו מערכות יחסים ארוכות טווח עם שותפים מוערכים ברחבי העולם, ויצרנו רשת המשתרעת על פני יבשות. פרספקטיבה גלובלית זו מאפשרת לנו להביא אליכם את מיטב החדשנות הבינלאומית לשוק הדינמי בישראל תוך מינוף המומחיות המקומית שלנו כדי להבטיח אינטגרציה חלקה והצלחה עבור המותגים שלנו.

צוותים ייעודיים

כל מותג שאנו מייצגים הוא ישות עם זהות ייחודית, ערכים ושאיפות משלו. כשמבינים זאת, ניתן להבטיח שכל מותג מטופל על ידי צוות מסור של אנשי מקצוע שמבינים את הדקויות והמורכבויות של התעשייה הספציפית. גישה אישית זו אינה נוגעת רק לניהול המותגים, מדובר ביצירת חוויה איכותית גם ללקוחותינו ברחבי מדינת ישראל.

שירות ממוקד לקוח

המחויבות שלנו לשביעות רצון הלקוחות הוא בחזית ייצוג המותגים שלנו. כל מוצר מטופל בקפידה, והצוותים שנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות שלנו כדי להבין את הצרכים והציפיות שלהם. עם דגש על שירות לקוחות מהיר ומקצועי, אנחנו מבטיחים שהלקוחות שלנו יקבלו את הטיפול ותשומת הלב הטובים ביותר, תוך טיפוח מערכת יחסים הבנויה על אמון ואמינות.

הבטחת איכות

מטרתנו היא להבטיח שהמותגים שאנו מייצגים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של חדשנות ואיכות. קבוצת טלגיא היא לא רק צינור בין המותגים לשוק, אנו פועלים מול היצרנים לקידום חדשנות, שיטות עבודה בר-קיימא והבטחת איכות. בזכות כך, אנו תורמים לעיצוב הנוף של השוק הישראלי בו משגשגים ומתקדמים רק המוצרים הטובים והחדשניים ביותר.

המותגים שלנו

מוצרי חשמל ומזגנים ביתיים ותעשיתיים

קבוצת ארטל הוקמה בשנת 2011, לאורך השנים הקימה יותר מ11 מפעלים והפכה למובילה בתחום ייצור מוצרי החשמל והמזגנים. בשיתוף עם מותגי ענק כמו Samsung, Coca-Cola, Royal, Viessmann Germany, הקימה הקבוצה פסי ייצור ייעודיים והגיעה להיות החברה הפרטית הראשונה שמוכרת על ידי ה-Fitch Ratings. היום קבוצת ארטל עובדת מול יותר מ-20 מדינות, ומעסיקה יותר מ10,000 עובדים בפעילויותיה השונות.

חנות אי קומרס למוצרי חשמל ומזגנים

Coolme הוא היעד המוביל לכל צרכי מוצרי החשמל ומיזוג האוויר שלך. עם מגוון עצום של מוצרים איכותיים ומבצעים ללא תחרות, Coolme מבטיחה שלקוחות יוכלו למצוא את הפתרון המושלם לנצח את החום או לייעל את מטלות הבית שלהם. בין אם אתם מחפשים מקררים חסכוניים באנרגיה, מזגנים חזקים או מכשירי מטבח חדישים, Coolme דואגים לכם. האתר הידידותי למשתמש שלנו הופך את הגלישה והרכישה לפשוטה, בעוד המחויבות שלנו לשביעות רצון הלקוחות מבטיחה חווית קנייה חלקה מההתחלה ועד הסוף. הישאר קריר ונוח עם Coolme, היעד האולטימטיבי שלך למכשירי חשמל ביתיים ופתרונות מיזוג אוויר.

מרססים אלקטרו-סטטיים

מותג אמריקאי למרססים אלקטרוסטטיים. הרולס רויס של המרססים, בעזרת טכנולוגיה אלקטרו-סטטית. המרססים של ויקטורי מביאים חדשנות לשימוש בריסוס, בין אם זה לחיטוי, הדברה, דישון או כל ריסוס שהוא, המרסס של ויקטורי מספק תוצאה חסרת תקדים. הטכנולוגיה האלקטרו-סטטית מייצרת שכבה אחידה על כל משטח עליו מרססים, בעזרת טעינת החומר במטען חשמלי. מכך מתקבל ריסוס רציף, אחיד וכיסוי גם מאחורי פינות, מתחת לעלים, ובחריצים שלא ניתן להגיע אליהם. מוצרי ויקטורי הם אלחוטיים – עובדים על סוללה נטענת ומספקים זמן עבודה ממושך, עמידות גבוהה ונוחות שימוש מקסימלית. חייבים לנסות כדי להבין.

דשנים אורגניים וביו-סטימולנטים

בלום מהקבוצה האוסטרלית "Agricultural Organics", מתמחה בייצור דשנים אורגניים לחקלאות וגידולי חממה כבר יותר מ-25 שנים. הקבוצה האוסטרלית מובילה את הענף ודואגת לפתח ולקדם את התחום עם טכנולוגיות הייצור החדשניות ביותר. מוצרי בלום מיוצרים מרכיבים טבעיים בלבד המבטיחים שימוש בטוח למשתמש הסופי. הפיתוחים של החברה מביאים מוצרים ייחודיים ויעלים בהרבה מהמוצרים הקיימים בשוק, להשגת תוצאות עקביות ומוצלחות. מהניסיון שלנו, מהמגדל הביתי ועד המגדלים התעשייתיים, מי שבוחר לנסות את מוצרי בלום – לא מבין איך לא ניסה לפניכן.
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.