...

אודותינו

קבוצת טלגיא, משנת 2020

קבוצת טלגיא, הוקמה על ידי המהנדס האזרחי טל אביגדורי והמהנדס התעשייתי גיא רודוי, פועלת בצומת הדינמית של ענפי הבנייה, מוצרי החשמל, החקלאות ופיתוח מוצרים חדשניים.

החזון שלנו סובב סביב דיוק, חדשנות, ויצירת מורשת של מצוינות בכל אחת מהפעילויות השונות. קבוצת טלגיא דוגלת במחויבות לאיכות ופיתוח תהליכים ומוצרים שימשיכו לאפשר ללקוחותינו ליהנות משיתוף הפעולה איתנו.

מנקודת הפתיחה של החברה בה הוצעו שירותי ניהול פרויקטים, פיקוח, ושיווק מוצרים שפותחו על ידינו, הקבוצה הרחיבה את פעילותה לאורך השנים באופן סיסטמטי עם גישה רב תחומית על מנת להבטיח את חוזק ועוצמת מעמדה בשוק. כיום החברה מחזיקה בקשרים של ייבוא וייצוא עם מדינות רבות ביניהן ארצות הברית, אוסטרליה, סין, טורקיה, הולנד, אנגליה, קפריסין ואוזבקיסטן.

קבוצת טלגיא בוחרת בקפידה מוצרים ושירותים חדשניים שמתאימים לשוק הישראלי, מוסיפים ערך ומשפרים את איכות החיים של לקוחותינו. הסינרגיה הפנימית מבטיחה שמומחיות מענף אחד תשפר את הפעילויות בענף אחר ותיצור רשת שתתמוך בפעילות הכוללת של החברה.

מייצרים צמיחה והתרחבות

צוותים מקצועיים ויעודיים

קבוצת טלגיא מחזיקה צוות מקצועי לענף הבנייה המכיל מהנדסים והנדסאים המנהלים פרויקטים ומפקחים על בנייה בדייקנות רבה על מנת להבטיח ללקוחותינו עמידה בזמנים, שמירה על תקציב הפרויקט. 

זרוע ייצוג המותגים בחברה מכילה צוותים הפועלים בתחומים השונים בגאווה גדולה ועם אמונה אמיתית וכנה במוצרי החברה על מנת לחזק את המותגים בשוק הישראלי. במחלקת פיתוח המוצרים של החברה, אנחנו שוקדים לספק תוכניות מוצר מפורטות ומידול תלת מימד מדויק כדי שנמשיך ונראה מוצרים חדשניים קמים לתחייה.

בחרנו לשמור על מרכז החברה ומשרדיה בצפון מדינת ישראל, מבחינתנו זה הבית, האזור הפסטרולי והשקט שבו אנחנו מאמינים שעובדי החברה יוכלו ליהנות מאיכות חיים גבוהה. מיקום החברה בצפון המדינה מאפשר לנו לשמור על עלויות נמוכות וכמובן שהחברה פועלת לכל אורכה ורוחבה של מדינת ישראל בעזרת סוכני השטח וטכנאי השירות המגיעים לכל לקוח.


ברוכים הבאים לקבוצת טלגיא – השותפים שלכם להצלחה בכל תחום!

תומכים בצפון חזק

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.