...

ענף הבניה

קבוצת טלגיא פועלת בענף הבנייה במחויבות לדיוק, חדשנות וניהול פרויקטים מקיף. עם בסיס הידע והמומחיות המתחיל ממייסדי החברה, מהנדס טל אביגדורי ומהנדס גיא רודוי, ובהמשך לכל צוותי המהנדסים שלנו, אנו מביאים ידע וניסיון רב בכדי להביא כל פרויקט לקו הסיום במהירות ובאיכות ללא פשרות.

ניהול פרויקטים

בתחום הבנייה המסחרית, אנו מצטיינים לא רק בבניית מבנים, אלא בניהול חווית חיי הפרויקט לכל הגורמים הלוקחים חלק לאורך הדרך. הצוותים המסורים והמקצועיים שלנו מנווטים את הנוף המורכב של ניהול פרויקטים עם תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. מהקונספט הראשוני ועד המסירה, אנחנו כאן כדי להבטיח שכל פרויקט ישמור על רמת איכות גבוהה תוך שמירה על התקציב.

פיקוח על בנייה

אנו מספקים שירותי פיקוח מקיפים מעבר להיבטים הפיזיים של הפרויקט. הגישה שלנו כוללת לא רק שתהליך הבניה יעמוד בתקנים המחמירים, אלא גם שמטרת וחזון הפרויקט ימומשו. הפיקוח בשטח על ידי הצוותים המיומנים שלנו שומר על סביבה נעימה ומסודרת ומאפשר עבודה בטוחה ויעילה לאורך חיי הפרויקט.

השקעות אסטרטגיות

מתוך הכרה עמוקה של הענף, קבוצת טלגיא משקיעה אסטרטגית בפרויקטים התואמים את החזון והערכים שלנו. תיק ההשקעות שלנו בתחום הבנייה משקף לא רק את האמון שלנו בפרויקטים שאנו מבצעים, אלא גם את המחויבות שלנו לתרום לצמיחה ולפיתוח של הסביבה הבנויה.

שירותי הנדסה

ניווט באתגרים הנדסיים מורכבים זה המומחיות שלנו. אנו מציעים שירותי הנדסה ייחודיים המותאמים להתמודדות עם המורכבות של הפרויקטים התובעניים ביותר. בין אם מדובר בתכנון מבנים עם פתרונות חדשניים, או ביישום טכניקות וטכנולוגיות הנדסיות מתקדמות, הצוות שלנו מוכן להתגבר על אתגרים ולספק תוצאות חסרות תחרות.

כמה מהפרויקטים שלנו

מלון הצוק

מלון בוטיק בכרמיאל – יותר מ10,500 מ"ר, עם שטחי מסחר פתוחים. 33 סוויטות, 11 יחידות נפרדות, ו6 וילות עם בריכה פרטית.

יזם – קבוצת חדיף
אדריכלים – אורן אדריכלות

מלון פילון

מלון פילון – עם יותר מ8,800 מ"ר, מעל ל-100 יחידות עם בריכה פרטית לכל חדר. מסעדות, מועדון בריאות, לאונג', חדרי ישיבות ועוד.

יזם – קבוצת חדיף
אדירכל – פייגין אדריכלות

מלון וקניון רגבה

בית מלון ושטחי מסחר – עם יותר מ-33,000 מ"ר, קניון, קומת משרים, ובית מלון עם יותר מ70 חדרים מעל. שטחי חניה ענקיים, אולם אירועים, מסעדות וחנויות.

יזם – קבוצת חדיף ויחד שסטר
אדריכל – אורן אדריכלות

מפעל מזון זארובי

מפעל מזון מתקדם עם מערכות ייצור אוטומאטיות. טכנולוגיות בנייה יחודיות לתמיכה במיכון מיוחד ועמידה בדרישות משרד הבריאות. יזם – זארובי

AYR מרכז לוגיסטי

מרלו"ג אפיקי ידע – תכנון קומפקטי לאחסון אוטומאטי, עם יותר מ2,000 מ"ר, מידוף ומערכות אחסון מתקדמות, משרדים, גישה למלגזות ומסופי פריקה למשאיות.

יזם – אפיקי ידע ויזום

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.