...

פיתוח מוצרים

קבוצת טלגיא פועלת לקידום חדשנות בעולם פיתוח המוצרים, בו רעיונות בעלי חזון הופכים לפתרונות מוכנים לשוק. חבילת השירותים המקיפה שלנו כוללת עיצוב מוצר, מידול תלת מימד CAD, תכנון שרשרת אספקה, תכנון קווי ייצור, שיווק וליווי לקבלת פטנטים ומדגמים.

עיצוב מוצר

המסע לפיתוח מוצר מתחיל בדמיון, אנחנו בקבוצת טלגיא נותנים שירותי CAD, מידול בתלת מימד והפקת שרטוטים כדי לגשר בין רעיונות למוצרים מוחשיים. צוות המהנדסים המיומן שלנו משתמש בטכנולוגיה חדשנית ותוכנות מובילות בשוק בכדי לבחון רעיונות ולמצוא פתרונות תכנוניים לקיום הפונקציונאליות הרצויה. התוצאה היא מודל תלת מימד ושרטוטי ייצור שלא רק עונה על ציפיות הלקוח, אלא גם מכין את הקרקע להמשך התהליך ובחינת אפשרויות הייצור.

תכנון שרשרת אספקה

מיקור חוץ, חומרי גלם, אופטימיזציה, שילוחים, אלו רק חלק מהמרכיבים הנדרשים כדי להפוך את התכנון למוצר מוחשי. אנחנו מנהלים את הפרויקט ובונים שרשת אספקה ותוכניות ייצור בהתאמה ייחודית למוצר. כל מוצר וכל לקוח הם עם צרכים שונים, ואנחנו כאן כדי לחקור לעומק את כל האפשרויות ולהחליט איתכם איך הכי נכון לממש את הפוטנציאל ולהוציא לפועל את התכנית.

השקעה אסטרטגית במוצרים

בנוסף למעורבות המעשית שלנו בפיתוח מוצרים, קבוצת טלגיא משקיעה באופן אסטרטגי במוצרים חדשניים. גישה פרואקטיבית זו לא רק מוכיחה את האמון שלנו במוצרים שאנו מפתחים, אלא גם ממצבת אותנו גבעלי עניין בהצלחתם. על ידי יישור ההשקעות האסטרטגיות שלנו לחידושים המבטיחים ביותר, אנו תורמים לעתיד שבו מוצרים פורצי דרך משגשגים בשוק.

פטנטים וקניין רוחני

כל רעיון טוב דורש הגנה מהיום הראשון. אנחנו שמחים ללוות את בעלי הרעיונות ולקשר אותם עם עורכי דין וגורמים רלוונטיים להגשה לפטנטים, מדגמים, קניין רוחני ובחינת כל הדרכים הנדרשות להגנה על הרעיון הייחודי שבידיהם. הדרך להגנה על הרעיון מלאה במכשולים ודורשת הצגה והכנה של מסמכים ושרטוטים הממחישים את הרעיון עליו יש להגן, הצוות שלנו ילווה אתכם לאורך התהליך.

TalGuy Bracket Logo

הכירו את התושבת המתקפלת של קבוצת טלגיא - מתקן פורץ דרך המשפר את חיי מתקין המזגנים ומציג איכות חסרת תקדים!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.